2018 TADSH ETKİNLİKLERİMİZİ BAŞARIYLA TAMAMLADIK

15 Kasım 2018 Perşembe günü Basın Toplantısıyla başlayan etkinliklerimiz aynı gün odamız hizmet binasında gerçekleştirdiğimiz bilimsel toplantıyla devam etti.

17 Kasım'da yine aynı yerde 3 oturumlu Bilimsel Toplantı, Armutlu Spor Kulübü sporcularına ADS eğitimi yapıldı ve hediyeleri dağıtıldı.

19 Kasım Pazartesi günü HRT'de TV, Mazman Medya'da canlı radyo programına katılım gösterildi. Saat 20.00de Aile ve Sosyal İl Müdürlüğüne bağlı Yetiştirme Yurdu ziyaret edildi.

20 Kasım Salı günü Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi ve İnönü Ortaokulu'nda ADS eğitim çalışması yapıldı, hediyeler değıtıldı.  Saat 18.30 da İskenderun'da 2 oturumdan oluşan bir bilimsel toplantı gerçekleştirildi.

21 Kasım Çarşamba günü Sınav Koleji Ortaokulu'nda eğitim çalışması ve hediye dağıtımı, saat 19,30 da Kamuda ve serbest alışan meslektaşlar arasında futbol karşılaşması oldu.

22 Kasım Perşembe Dişhekimliği gününde Atatürk Anıtına çelenk kondu ve saygı duruşunda bulunuldu. 

Protokol ziyaretleri kapsamında Sayın Valimiz Rahmi Doğan, Büyükşehir Belediye Başkanı, Defne Belediye Başkanı, MKÜ Dişhekimliği Fakültesi Dekanı, İl sağlık Müdürü, Hatay, İskenderun ve Dörtyol ADSM Başhekimleri ve ve orada çalışan meslektaşlarımız ziyaret edildi.

23 Kasım Cuma gecesi gerçekleştirilen Gala'da 40 ve 25 yılını dolduran meslektaşlarımıza törenle plaketleri sunuldu.

24 Kasdım Cumartesi günü 30. Geleneksel Briç Turnuvası düzenlendi, dereceye girenlere ödülleri takdim edildi.

Bu etkinliklerde emeği geçen ve katılan herkese TEŞEKKÜR EDERİZ. 

Not:Yukarıdaki metinde linklere tıklayarak ilgili haber ve resimlere ulaşabilirsiniz.

 

   

Ek Bilgi