ÇUDİG'E REKOR KATILIM

Bu yıl Odamızın organize ettiği ÇUDİG (Çukurova Dişhekimliği Günleri) 17 Kasım 2017 günü görkemli bir açılış töreniyle başladı.

Açılışa Türk Dişhekimleri Birliği Genel Başkanı Dr. A.R.İlker Cebeci, TDB MYK üyeleri, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan vekili Dr. Selim Matkap, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, MKÜ Dişhekimliği Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Nizami Duran, Dekan yardımcısı Prof.Dr Behiye Bolgül, civar illerden gelen Dişhekimleri Oda başkan ve yöneticileri, HAMOK bileşenlerini oluşturan oda başkanlarının tamamı, sivil Toplum örgütleri başkan ve temsilcileri ile ilimizden ve il dışından gelen meslektaşlarımız katıldılar.

Açılış Töreninde Odamız yönetim kurulu başkanı Nebil Seyfettin, TDB Genel Başkanı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkan vekili birer konuşma yaptılar.

ÇUDİG'in ilk günü "Endodontik Yapının Önemi" (Prof. Dr. Bilge Hakan Şen), "Malpraktis ve Mesleğimizde Güncel Yasal Gelişmeler" (Dr. Dt. A.R. İlker Cebeci ve Av. Mustafa Güler), "Oral Cerrahi ve İmplantolojide Komplikasyonlar ve Önlenmesi" (Prof. Dr. Hakan Özyuvacı) konulu oturumlar gerçekleşti. 

  

Ek Bilgi